Grup de suport Coronavirus (COVID-19)

Asociația Română de Psihologie Analitică oferă gratuit suport psihologic și consiliere online personalului medical care are nevoie în această perioadă critică.

Pentru mai multe detalii sunați la colegii care s-au oferit voluntari:

Silvia Alionte 0723859636

Dana Anghel 0727632136

Oana Balcanuta 0754089371

Andreea Beu 0723264234

Bogdana Bucsa 0726136316

Ana Maria Calistru 0755095974

Alina Calotescu 0721285296

Simona Carstoiu 0722.282.798

Raluca Ciochina 0799 756 083

Diana Ciocodeica 0722597722

Andreea Costache 0771020380

Irina Dracea 0722575232

Laura Dragan 0722350156

Ioana Druta 0723244816

Victor Flueras 0740096599

Andrei Gaitanaru 0743222770

Andreea Gheorghe 0751084664

Andreea L. Ilie 072887101

Daniela Ioachimescu 0755330549

Ioana Kessler 0724336100

Andreea Mănescu 0745246014

Roxana Marinescu 0730562604

Marius Maritescu 0766440183

Simona Misea 0755244244

Georgiana Mot 0728437413

Irina Nedelcu 0741559551

Mariana Nezami 0735724623

Mădălina Nitoi 0722249301

Liliana Olaru 0723262363

Sorana Oțetea 0745087468

Manuela Paduraru 0723946750

Oana Genoveva Parghel 0762644004

Alexandru Pop 0722746976

Liliana Puchea 0722207760

Elena Roscan 0722822608

Daniela Shakeri 0790.46.86.55

Cristina Spirea 0728800253

Cristian Staicu 0723600058

Cristina Stroe 0722474573

Maria Tanase Manzat 0721332398

Lavinia Tanculescu 0730585799

Mona Teodorescu 0744357442

Camelia Trandafir 0723 195 947

Roberta Carolina Trif 0721239240

Simona Tofan 0729106922

Ioana Vasluian 0728291673

Ioana Doina Yahya 0722646389